Pożyczki pod zastaw nieruchmości

Pożyczki pod zastaw nieruchmości

Pożyczki gotówkowe lub kredyty w banku niestety bywają często trudno do uzyskania. Bowiem banki wymagają często szeregu dokumentów potwierdzających dochód, zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz odpowiedniej zdolności kredytowej. Problemem może być również negatywna historia kredytowa. Jeden wpis do Biura Informacji Kredytowej i znalezienie się w Krajowym Rejestrze Dłużników często staje się powodem odmowy udzielenia nam kredytu. Jednak nie musimy poddawać się i rezygnować z próby zdobycia potrzebnej gotówki. Rozwiązaniem będą pożyczki przez internet. Zaliczamy do nich modne chwilówki oraz pożyczki prywatne. Te pierwsze zwykle sięgają one do pewnej kwoty, która dla wielu konsumentów może być niewystarczająca. Jeśli pragniemy nieco wyższej sumy, wówczas idealnym wyjściem będą pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości.

Zanim weźmiesz pożyczkę pod zastaw przeanalizuj swoją sytuację materialną

Choć pożyczka pod zastaw nieruchomości często nabiera negatywnego wydźwięku w ustach jej krytyków, nie kryje się za nią żadne niebezpieczeństwo. Oczywiście na szali stawiamy nieruchomość, której jesteśmy właścicielem, lecz rozważne podejście do tego rodzaju zobowiązania finansowego nie grozi rzekomą katastrofą. Dlatego, jeśli planujemy zaciągnąć kredyt pod zastaw nieruchomości należy przeanalizować swoją aktualną kondycję finansową;

  • zastanów się czy twoje dochody wystarczą pokrycie raty kredytu oraz czy wnioskowana kwota nie jest zbyt wygórowana
  • dokładnie wylicz ile czasu potrzebujesz na spłatę zobowiązania
  • zrób rozeznanie wśród firm, które oferują pożyczki pod zastaw nieruchomości
Kobieta w czerwonej kurtce rozkłada ręce i się uśmiecha
Szukasz dobrej pożyczki pod zastaw? Skorzystaj z Inwestum

Jak znaleźć dobrą firmę oferującą pożyczki pod zastaw?

W internecie aż roi się od prywatnych pożyczek pod zastaw. Niestety wiele z nich nie ma pozytywnych opinii lub działa na tyle krótko, że nie zdążyła zebrać jakiekolwiek oceny swojej działalności. Dlatego podczas poszukiwania tej jedynej, należy się przede wszystkim kierować:

  • doświadczeniem na rynku pożyczkowym danej firmy
  • pozytywnymi opiniami na jej temat
  • czystą kartą w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego – należy sprawdzić, czy wybrana firma nie została wpisana na listę ostrzeżeń w KNF

By ułatwić Państwu wybór najlepszej firmy trudniącej się świadczeniem prywatnych pożyczek pod zastaw, wybraliśmy taką, która spełnia wszystkie przedstawione powyżej warunki. Jest to Grupa Inwestycyjna Safe House Inwestum. Proponuje prywatne pożyczki hipoteczne z wpisem do księgi wieczystej oraz pożyczki pod zastaw auta. Głównymi zalatani firmy jest przede wszystkim brak konieczności wymeldowania z mieszkania lub domu, który będzie stanowił zabezpieczenie kredytu oraz minimum formalności podczas procedury wnioskowania o pożyczkę.

Inwestum – czyli jak bezpiecznie pożyczać
Grupa Safe House służy Polakom już ponad 20 lat, pomagając im w trudnej sytuacji finansowej. Udzielane przez Inwestum pożyczki pod zastaw nieruchomości niejednokrotnie uratowały konsumentom życie, gdy pojawiły się problemy materialne i potrzeba uzyskania szybkiej gotówki. Ta rzetelna firma, działa szybko i bezpiecznie. W kręgu jej usług znajduje się 49 byłych miast wojewódzkich takich jaj choćby Warszawa, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz czy Poznań. Udzielane pożyczki należą do najtańszych na rynku, a miesięczny koszt spłaty wynosi zwykle od 2,5-3% z kolei wysokość samego kredytu może stanowić do 40% wartości danej nieruchomości.

Dane kontaktowe do Grupy Inwestycyjnej Safe House

Telefon: 535-43-44-65
Biuro Obsługi Klienta czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00 oraz w soboty od 10:00-15:00
adres e-mail: biuro@inwestum.com.pl
Oddziały firmy:
ul. Chmielna 2, 00-020 Warszawa
ul Mościckiego 13, 42-200 Częstochowa

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *