Masz auto - weź pożyczkę pod zastaw

Masz auto - weź pożyczkę pod zastaw

Jeśli jesteś właścicielem lub właścicielką samochodu i potrzebujesz pilnie gotówki, możesz skorzystać z pożyczek pod zastaw auta. To prosty sposób do otrzymania upragnionej gotówki bez zbędnych dokumentów. Decyzja o przyznaniu pieniędzy podejmowana jest w ciągu jednego dnia. Co więcej, możemy liczyć na znacznie wyższą kwotę pożyczki niż w przypadku popularnych chwilówek internetowych.

Pożyczka pod zastaw samochodu – szybka gotówka

Pożyczki pod zastaw auta skierowane są do osób, które są ich właścicielami. Ponadto samochód nie może być obciążony innym, zastawem lub znajdować się w kredycie. Niektóre firmy pożądają by obok dobrego stanu technicznego pojazd był w określonym wieku. Z reguły jedynymi dokumentami, które należy przygotować do aplikowania o pożyczkę są karta pojazdu, dowód rejestracyjny oraz polisa OC. Z drugiej strony istnieją prywatni pożyczkodawcy, którzy wymagają również ubezpieczenia AC i nakazują przerejestrowanie auta na firmę.

By uniknąć tych procedur wybraliśmy dla Państwa najlepszą firmę, która oferuje pożyczki pod zastaw auta bez konieczności jego przerejestrowania.

Autogotówka czyli bezpieczna pożyczka pod zastaw samochodu

Firma Autogotówka dzięki swojej wieloletniej działalności posiada duże doświadczenia na rynku pożyczek prywatnych. Świadczy pożyczki pod zastaw auta bez wymogu przerejestrowania pojazdu, dopisywania czegokolwiek w dowodzie rejestracyjnym lub pozostawiania go w siedzibie firmy. Dzięki temu właściciel danego pojazdu może w dalszym ciągu go użytkować. Jest to oryginalne i bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Pieniądze mogą zostać wypłacone bezpośrednio w gotówce, dlatego osoba ubiegająca się o pożyczkę nie musi posiadać konta bankowego. Kwota pożyczki jest zależna od stanu technicznego auta, którego wieku nie musi być ograniczony do żadnego limitu.

Dokumenty, jakie należy przygotować by aplikować o pożyczki pod zastaw auta

  • dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny
  • karta pojazdu
  • polisa OC
  • aktualne badania techniczne auta

Firma nie wymaga od pożyczkobiorców przedłożenia polisy AC oraz wizyty w urzędzie. Całą procedura biegania się o gotówkę może zostać przeprowadzona w trakcie jednej rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy. Właściciel pojazdu otrzyma upragnione pieniądze już kolejnego dnia podczas podpisywania umowy o pożyczkę.

Autogotówka to bezpieczne pożyczki pod zastaw pojazdu bez jego przerejestrowania. Elastyczne warunki spłaty oraz nie wygórowane koszty pożyczki sprawią, że klienci firmy będą zadowoleni z jej usług.

Wnioski o pożyczki pod zastaw można składać nawet 24 godziny na dobę. W tym celu należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie firmy lub napisać bezpośrednio na adres mailowy: kontakt@autogotowka.pl
Osoby zainteresowane usługami Autogotówka mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 537 107 107.
Firma mieści się w Warszawie przy ulicy Solidarności ale działa na terenie:

  • aglomeracji warszawskiej, rybnickiej i bielskiej
  • konurbacji górnośląskiej
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *