Kredyty gotówkowe - wrzesień 2018

Kredyty gotówkowe - wrzesień 2018

Miesiąc wrzesień zawsze wiąże się z dużymi wydatkami. To przede wszystkim początek roku szkolnego, koniec lata oraz zapowiedź planów na kolejny rok. Dlatego to właśnie w tym okresie potrzebujemy więcej gotówki. Wiele z nas decyduje się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w banku lub innej instytucji. Jednak z uwagi na brak czasu nie zawsze możemy dokonać właściwego wyboru. Ponadto liczne hasła reklamowe oraz nowe produkt wprowadzają zamęt w naszych głowach. Dlatego przygotowaliśmy krótkie zestawienie kredytów, które proponują największe banki komercyjne w Polsce.

Kredyty gotówkowe – wrzesień 2018

Spośród licznych produktów finansowych, które oferują nam banki pojawiło się kilka nowości oraz pożyczek z bardzo atrakcyjnymi warunkami kredytowania.

logo banku milleniumBank Millenium nie od dziś zaskakuje pomysłowością na realizację potrzeb swoich klientów. Może zaproponować pożyczkę gotówkową opatrzoną promocją “100 zł raty”, która trwa do 16 listopada. Kwota ów zobowiązania to 5 000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł, a za każde pożyczone 5 000 zł, kredytobiorca płaci 100 zł raty. Jest to o tyle ciekawa promocja, iż prowizja wynosi 0 zł a RRSO = 7,68%. Ponadto rata jest niezmienna przez cały okres kredytowania. Przykładowo, jeśli zdecydujemy się na kwotę 10 000 zł, rata miesięczna będzie równa 200 zł.

logo ingPromocja w ING Banku Śląskim dla pożyczek powyżej 10 000 zł z ubezpieczeniem. By ubiegać się o wybrany produkt nie jest wymagane posiadanie konto bankowego, choć stali klienci mają szanse uzyskać pieniądze online, bez wychodzenia z domu. Jeśli aplikowanie o kredyt odbywa się drogą mobilną, bank oferuje dodatkowe 100 zł.

logo pkoNowa pożyczka przez internet na powrót do szkoły to propozycja PKO Banku Polskiego. Sięga 10 000 zł, a prowizja za jej udzielnie wynosi 0% (RRSO = 10,46%). Osoby posiadające rachunek w PKO mogą wnioskować o kredyt przez internet za pomocą aplikacji mobilnej. Przy wcześniejszym uregulowania całej samu, nie są naliczane żadne dodatkowe koszty.

logo mbankKolejną równie interesującą propozycją jest pożyczka w mBanku. Kwota kredytu sięga 180 000 zł brutto, a klient może zapłacić pierwszą ratę dopiero 3 miesiące po podpisaniu umowy kredytowej. Wydłużenie okresu spłaty oraz wcześniejsze uregulowanie całej należności nie wiąże się z żadnymi kosztami. Stali klienci banku mogą wnioskować o kredyt online, bez wychodzenia z domu.

Warunkiem niezbędnym do spełnienia jest odpowiednia zdolność kredytowa. Ponadto starać się o pożyczkę winien prezentować pozytywną historię kredytową w bazach gospodarczych. Wszystkie produkty adresowane są do osób nie wpisanych do rejestru dłużników. Pożyczki bez weryfikacji BIG dostępne są jedynie w sektorze pozabankowym. Jednak kwoty tego rodzaju zobowiązań sięgają zwykle kilku tysięcy złotych i można je uzyskać w firmie Szybka Gotówka, która świadczy chwilówki bez BIG.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *